NASTARTUJ SVOU KARIÉRU! ÚČETNÍ BEZ PRAXE!

Referenční číslo
6-7-367688
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ROZŠIŘUJEME TÝM! Práce máme nad hlavu! POMŮŽEŠ NÁM?

Jsme čistě česká společnost zabývající se zakázkovou zámečnickou výrobou.

Všeho všudy nás je 75. Všichni se mezi sebou známe a termín rodinná atmosféra u nás není jen prázdná fráze.

Zakládáme si na férovém jednání a individuálním přístupu ke každému zaměstnanci. Razíme heslo, že na všem se dá dohodnout.

Aktuálně hledáme nového kolegu pro oddělení financí.

  • Náš šéf Tě rád vše naučí! Náš tým je maličký (5)
  • ALE musíš být proaktivní, dynamická osobnost, která se chce učit!
  • Potřebujeme ekonomické vzdělání! A vášeň pro EXCEL!
  • Budeš pravou rukou týmu fakturantek - nejprve budeš zodpovědný/á za PŘIJATÉ FAKTURY, ale postupně Ti budeme přidávat.
  • Tady rozhodně na vavřínech neusneš! Profesně a odborně půjdeš dopředu!

Hledáme člověka, pro kterého jsou atmosféra a vztahy na pracovišti na prvním místě.

Chceme se těšit do práce.

Oslovili jsme Tě? Dej nám o sobě vědět!

Požadavky
  • SŠ vzdělání - ekonomického směru podmínkou
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou - alespoň při škole brigáda, výpomoc, vše se počítá!
  • EXCEL přes to nejede vlak!! (kontingenční tabulky, filtry, změny formátu ...)
  • znalost Money S5 to by bylo skvělé, ale ne nutné
  • ochota na sobě pracovat, vzdělávat se
  • dynamická, komunikativní osobnost - šedá myška by se tu ztratila :-)

Nesplňuješ všechny požadavky, ale odvaha a chuť se učit Ti nechybí?

Dej mi o sobě vědět!

  • stabilní společnost, přes 15 let na českém trhu a pořád rosteme
  • po zapracování a vzájemném oťukání se - smlouva na dobu neurčitou
  • postupné navyšování platu !
  • odborný/profesní rozvoj a růst
  • odměny
  • týden dovolené navíc
  • stravenky 80 Kč/směnu - plně hrazené zaměstnavatelem
  • výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu