NÁKUPČÍ|SENIOR|AŽ 70 000 KČ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
11-23-404211
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený/á nákupčí? Máte praxi s projekty? Hledáte posun v kariéře?

Pro našeho významného klienta nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektový/á nákupčí!

Projektový nákupčí je prostředníkem mezi dodavatelem a projektovým týmem. A co přesně má za úkol?

  • Zajišťuje nakupované díly pro projekt, sjednává ceny, dodací a platební podmínky a projednává uzavírání smluvní dokumentace s dodavateli
  • Stanovuje a kontroluje termínové a akční plány a projednává technické, kvalitativní a logistické požadavky s dodavateli
  • Úzce spolupracuje s oddělením rozvoje dodavatelů, kvalitou v projektu, projektovou logistikou, vývojem a dalšími útvary

Mezi jeho náplň práce také patří i vyhledávání úspor u dodavatelů, sledování targetů a rozpočtu za oblast nakupovaných dílů.

Troufáte si? Pošlete nám Váš životopis!

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC - SAP, MS Office
  • Praxe na podobné pozici alespoň 2 roky
  • Komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
  • Zkušenosti s jednáním s dodavateli
Benefity

Smlouva na dobu neurčitou

5 týdnů dovolené

13. a 14. plat

Dotované stravování

Pružná pracovní doba

Cafeteria