Nákupčí ve výrobní společnosti, Plzeň

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-23-347835
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost v oblasti strategického nákupu z výrobní firmy?Jste komunikativní, energická bytost s příjemným vystupováním a skvělými vyjednávacími dovednostmi? Přihlaste se nám na pozici NÁKUPČÍHO!

Čeká Vás každodenní vyjednávání s dodavateli ohledně smluvních podmínek, vymýšlení efektivní strategie ohledně nákupu výrobních komodit a pořádání výběrového řízení pro dodavatele. Na denní bázi využijete pokročilou znalost anglického jazyka.

Pozice je pro nadšence, kteří jsou odolní vůči stresu a mají velmi dobré organizační a komunikační dovednosti.

Požadavky
  • SŠ vzdělání - ideálně technického či ekonomického zaměření
  • technický background - čtení výkresové dokumentace
  • zkušenost v oblasti strategického nákupu ve výrobní společnosti - alespoň 2 roky
  • plynulá angličtina
  • vyjednávací a komunikační dovednosti
  • odolnost vůči stresu
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění