NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE (SENIOR)

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-23-398761
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Na pozici nákupčí (senior) budete mít na starosti:

nákup materiálu, zboží a služeb

objednávkový proces (tvorba, zasílání, kontrola objednávek, revize faktur a smluv)

kontrola dodávek (správnost, kvalita, včasnost)

reporting

komunikace s dodavateli (výběr, vyjednávání, hodnocení, reklamace - i mimo ČR)

vedení dodavatelských auditů

komunikace s kolegy z ostatních oddělení

Požadavky

SŠ a vyšší vzdelání

zkušenosti na pozici nákupčí - nutností (v automotive velkou výhodou)

AJ na pokročilé úrovni pro komunikaci s dodavateli

MS Office - Excel

praxe se systémem SAP

aktivní řidič skupiny B (tuzemské/zahraniční služební cesty)

Benefity

pružná pracovní doba

týden dovolené navíc

příspěvek na stravování, dopravu, pojištění

firemní akce pro zaměstnance

vzdělávání a rozvoj aj.