NÁKUPČÍ | TACHOVSKO | AŽ 48 000 KČ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
9-23-406416-1
Popis pozice

Pokud máte praxi v komunikaci s dodavateli a zákazníky, ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s práci v ERP systému, pak hledáme právě vás!

Právě hledáme kolegu či kolegyni na pozici nákupčí!

Náplň Práce:

Objednávání materiálů a surovin podle potřeb výroby

Aktivní jednání s dodavateli a udržování vztahů

Práce s ERP systémem

Sledování a řešení termínů dodávek

Potvrzování objednávek a sledování dodacích lhůt

Udržování optimální hladiny skladových zásob

Komunikace s účtárnou, logistikou i zahraničními kolegy

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Pokročilý uživatel MS Office - zejména excel

Zkušenost na obdobné pozici

Znalost ERP systému

Pečlivost, schopnost efektivní komunikace

Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Kafetérie