NÁKUPČÍ – STROJÍRENSTVÍ | PRAHA 9 | AŽ 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-20-405119
Popis pozice

Máte již zkušenosti z oblasti nákupu?

Vyznáte se v nákupních procesech v oblasti strojírenské výroby?

Pak hledáme právě Vás! Pracujte pro mezinárodní společnost působící v oblasti elektronické výroby na pozici NÁKUPČÍ!

Vaším úkolem bude:

  • Zodpovědnost za nákupní portfolio
  • Příprava podkladů pro jednání, vedení nebo účast na místním jednání o nákupních podmínkách
  • Řízení poptávkových procesů, jejich posuzování a vyhodnocování podle stanovených kritérií
  • Optimalizace dodávek zákazek a individuální sjednávání cen dodávek na základě spolupráce s konstrukčním oddělením
  • Zodpovědnost za řízení reklamačních řízení – evidence, urgence, řádné uzavření reklamací v systému
  • Kontrola dodacích termínů a cen objednávek
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání v ekonomické nebo technické oblasti
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • dobrá znalost AJ (komunikace se zahraniční centrálou, zákazníky, dodávateli)
  • znalost nákupních procesů v prostředí strojírenské výroby
  • extenzivní práce v Excelu (propojování souborů, kontingenční tabulky...)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Další vzdělávaní
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce