NÁKUPČÍ SPOJOVACÍHO/HUTNÍHO MATERIÁLU

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-20-354165
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Budete:

  • analyzovat minulé a budoucí nákupy a určovat klíčové položky
  • hledat a realizovat úspory
  • realizovat výběrová řízení a vybírat dodavatele
  • vytvářet rámcové objednávky
  • komunikovat s klíčovými dodavateli na strategické úrovni
  • administrativně zpracovávat podklady pro vedení firmy
  • připravovat podklady pro inventury
Požadavky
  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • praxe v nákupu či v obchodním oddělení s hutním nebo spojovacím materiálem
  • mírně pokročilá znalost německého jazyka
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • 13. plat
  • možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění, zvýhodněný tarif T-Mobile)
  • možnost jazykových kurzů