SPECIALISTA NÁKUPU S AJ

Plný úvazek
Mzda
48 000 - 53 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-20-402519-7
Popis pozice

Máš minimálně středoškolské vzdělání se zaměřením na techniku a zkušenosti v oblasti technického nákupu?

Angličtina nebo němčina pro Tebe nejsou žádným problémem?

Hledáme specialistu pro oblast nákupu!

Tvými úkoly budou:

  • Spolupracovat na výběru dodavatelů
  • Vést projekty pro externě nakupované díly
  • Zajišťovat péči o sériové díly až do jejich výběhu
  • Koordinovat RPP projektů u dodavatelů
  • Poskytovat zpětnou vazbu s ohledem na zkušenosti ze sériové výroby
  • Spolupracovat s dalšími nákupními jednotkami a kolegy v zahraničí
Požadavky
  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni ( budeš jí denně používat)
  • Znalost MS Office
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Umět si zorganizovat práci
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. mzda
  • Home office
  • Příspěvek do cafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění