Nákupčí s NJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-23-393497-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Nákupčí pro našeho klienta, mezinárodní technologickou společnost sídlící v Praze.

  • Kompletní správa nákupu technických komponentů a náhradních dílů pro nové i současné projekty dle požadované specifikace
  • Porovnání a zpracovnání nabídek od dodavatelů, jejich zadávání do systému SAP
  • Zajištění dodržení cílů materiálových nákladů u nakupovaného materiálu
  • Komunikace a vyjednávání s dodavateli a jejich pravidelné hodnocení a evaluace
  • Spolupráce na nastavení nákupních procesů a jejich následná mplementace
  • Koordinace nákupních procesů ve spolupráci s logistikou a kvalitou
  • Sledování dodacích termínů a případné vyjednávání s dodavateli
Požadavky
  • Zkušenostii v oblasti technického nákupu
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Znalost programu SAP
  • Komunikativní znalost německého jazyka (slovem i písmem), znalost angličtiny je výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti, schopnost komunikace v obchodním styku na profesionální úrovni (písemně i ústně)
  • Proaktivitu, důslednost a smysl pro detail, odolnost vůči stresu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • vzdělávací kurzy
  • mobil, notebook
  • bezproblémové parkování
  • příspěvek na penzijní pojištění