NÁKUPČÍ S NJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-20-357625
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pracujte pro zahraniční společnost a využijte své znalosti z oblasti nákupu! Momentálně hledáme do týmu kolegu, který bude mít na starosti jak operativou nákupu, tak komunikaci s dodavateli, vyjednávání podmínek a uzavírání smluv.

Že je to přesně to, o co byste měli zájem? Pošlete svůj životopis.

Vaším úkolem bude:

  • denní kontakt s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů
  • zpracování objednávek v systému a nákup materiálu
  • spolupráce s mateřskou společností
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • zajištění dopravy prostřednictvím smluvních partnerů
Požadavky
  • zkušenosti na pozici nákupčího
  • zkušenosti s vyjednáváním s dodavateli
  • dobrou znalost německého jazyka
  • dobrou práci s PC - MS Excel, ERP programy
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • prémiová složka mzdy