NÁKUPČÍ S NĚMČINOU | až 70 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
19-23-395067
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenosti z technického nákupu?

Domluvíte se německy?

Pak hledám právě Vás!

  • kompletní správa nákupu technických komponentů a náhradních dílů pro nové i současné projekty dle požadované specifikace
  • porovnání a zpracovnání nabídek od dodavatelů, jejich zadávání do systému SAP
  • zajištění dodržení cílů materiálových nákladů u nakupovaného materiálu
  • komunikace a vyjednávání s dodavateli a jejich pravidelné hodnocení a evaluace
  • spolupráce na nastavení nákupních procesů a jejich následná mplementace
  • koordinace nákupních procesů ve spolupráci s logistikou a kvalitou
Požadavky
  • zkušenosti z technického nákupu
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • znalost programu SAP
  • komunikativní znalost německého jazyka (slovem i písmem, min. B2)
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka (B1)
  • výborné komunikační dovednosti, schopnost komunikace v obchodním styku na profesionální úrovni (písemně i ústně)
  • důslednost a smysl pro detail
Benefity
  • týden placené dovolené navíc (5 týdnů placené dovolené)
  • roční finanční bonus
  • benefit karta
  • stravenky 100 Kč/den
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasného home office (50% kancelář/50% home office)
  • lokalita pracoviště: Praha 6
  • vzdělávací kurzy
  • jazykové kurzy
  • mobil, notebook
  • bezproblémové parkování
  • příspěvek na penzijní pojištění až 2000 Kč/měs.