NÁKUPČÍ S AUTEM | DŘEVO | BEZ JAZYKA

Referenční číslo
6-20-367168
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rád/a pracuješ se dřevem? Tahle práce Ti prostě voní?

Máš praxi nebo vystudovaný obor lesnictví/dřevařství apod.?

Pak je tato příležitost přesně pro Tebe!

Budeš:

  • komunikovat se stávajícími dodavateli (převezmeš portfolio)
  • se aktivně rozhlížet/vyhledávat nové dodavatele v oboru dřevěného recyklátu
  • zodpovídat za kvalitu dřeva, recyklátu
  • pracovat v interním systému, spravovat a aktualizovat data, reportovat vedení.

Cizí jazyky zde nepotřebujeme!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (obor lesnictví/dřevařství výhodou) nebo předchozí praxe na pozici nákupčí
  • AJ nebo NJ - základy
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • samostatnost, aktivní přístup
  • MS Office (Excel!)
  • časová flexibilita a ochota pravidelně cestovat
  • ŘP sk. B - aktivní řidič - cestování po ČR
Benefity
  • osobní automobil i pro soukromé účely
  • mzda dohodou dle předchozích zkušeností v oblasti nákupu
  • pravidelné měsíční bonusy a prémie
  • profesní vzdělání, možnosti jazykových kurzů
  • příspěvek na stravování
  • ubytování/příspěvek na ubytování