NÁKUPČÍ s AJ - NE AUTOMOTIVE!

Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-23-388828-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z oddělení nákupu a logistiky? Domluvíte se anglicky se zahraničními dodavateli a s centrálou společnosti? Jste energická osobnost, která se nebojí hájit zájmy firmy? Pokud ano, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Nyní nově obsazujeme pozici NÁKUPČÍ s AJ - NE automotive!

Co Vás čeká?

  • Objednávání svěřené komodity, včetně dopravy
  • Optimalizace skladových zásob
  • Kontrola výrobních plánů - zajištění dostupnosti potřebného materiálu pro výrobu
  • Aktivní komunikace se zahraničními dodavateli
  • Práce s informačním systémem
  • Spolupráce s oddělením kvality, vývoje, prodeje
  • Podílení se na auditech - zajištění platných certifikátů od dodavatelů
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • AJ slovem i písmem, min. na úrovni B2
  • Dobrá znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativní schopnosti
  • Časová flexibilita
  • Znalost jakéhokoliv ERP systému výhodou (ideálně SAPu)
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky Edenred v hodnotě 140 Kč/den
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Výrazná sleva na firemní výrobky
  • Moderní čisté pracoviště