NÁKUPČÍ S AJ | AŽ 40 000 KČ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-23-405948
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete se stát klíčovým hráčem v oblasti logistiky a nákupu? Dorozumíte se bez problému anglicky a máte chuť pracovat pro dynamickou firmu, která ocení vaše schopnosti a chuť do práce?

Pokud ano, pak pro vás máme skvělou příležitost! Na Strakonicku hledáme NÁKUPČÍ.

Náplň práce:

  • Pravidelná komunikace s dodavateli
  • Sledování a zajišťování dodávek od dodavatelů
  • Odpovědnost za realizaci nákupních požadavků
  • Aktualizace a provádění analýz nákupních plánů a stavu skladových zásob
  • Jednání s dodavateli o logistických podmínkách
  • Spolupráce na plánování výroby a koordinace dodávek materiálu
  • Řešení reklamací

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • MS Excel
  • Orientace na detail
  • Vhodné pro šikovné absolventy
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Možnost práce z domu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Parkování přímo v areálu firmy