NÁKUPČÍ s AJ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-20-354681
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

Příležitost pro Nákupčí ovládající AJ s praxí z prostředí automotive. Budete mít odpovědnost za nákup přímých i nepřímých komodit, identifikaci a řízení rizik spojených s nákupním procesem či dodavateli. Dále nám jde o to, abyste zvládl/a optimalizaci a revizi současných dodavatelských vztahů a podmínek, uzavírání rámcových smluv či obchodní jednání s dodavateli.

Požadavky
  • ŠŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • AJ pro plynulou komunikaci
  • znalost a praxe z prostředí automotive podmínkou
  • MS Office a SAP velkou výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční valorizace platu
  • dotované závodní stravování
  • plat + 20% bonusy