NÁKUPČÍ - PLZEŇ město

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-23-406181
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oddělení nákupu? Do výborně hodnocené společnosti v Plzni městě hledáme kolegu na pozici nákupčího..

  • Vedení výběrových řízení na dodavatele
  • Spolupráce na přípravě budgetu
  • Jednání s dodavateli včetně zpracování a vyhodnocování nabídek *Tvorba objednávek a práce se systémem SAP
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Pokročilá znalost nákupního procesu
  • Pokročilá znalost MS Excel (grafy, kontingenční tabulky apod.)
  • Komunikativní angličtina
  • Zkušenosti se systémem SAP nebo jiným ERP systémem výhodou

Moderní prostředí nadnárodní firmy, velmi nadstandardní benefity a

potenciál rozvoje a profesního růstu.