SPECIALISTA NÁKUPU | PLZEŇ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
39 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-23-403585-5
Popis pozice

Máš zkušenost s komunikací se zákazníky? Dorozumíš se anglicky? Máš zkušenost z nákupního či obchodního oddělení ve výrobní společnosti?

Tak pošli životopis!

Na pozici NÁKUPČÍHO bude vaší pracovní náplní:

  • Nákup přidělených komodit
  • Sledování výrobních požadavků
  • Komunikace s dodavateli pro vyjasnění požadavků či technických problémů
  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Kontrola dodacích termínů, reklamací, průběhu objednávek
  • Kontrola smluvních podmínek, kontrola cen a dodávek
  • Reportinh vedoucímu oddělení
  • Práce v interním systému a s MS Office

POZICE JE VHODNÁ TAKÉ PRO ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici nákupčího, disponenta či jiné obdobné pozice
  • Praxe z výrobní společnosti nebo znalost výkresové dokumentace
  • Angličtina na komunikativní úrovni, základy německého jazyka
  • znalost MS Office (kontingenční tabulky, základní fce v Excelu)
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování nebo příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění
  • Flexibilní pracovní doba