NÁKUPČÍ | JIHLAVSKO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-20-403700-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme nevšedního NÁKUPNÍHO NADŠENCE, který ví, že nákup není jen o nákupu, ale také o aktivní komunikaci a odpovědném přístupu!

Máš zkušenosti a nebojíš se komunikovat v angličtině? Jsi spolehlivý a máš dobrý přehled o materiálech, zejména o kovech?

NÁKUPNÍ ODBORNÍK, kterého hledáme, se postará o:

  • Vyhledávání kvalitních dodavatelů
  • Komunikaci s dodavateli a vyjednávání výhodných podmínek
  • Přípravu výběrových řízení
  • Neustálou kontrolu a optimalizaci nákupního procesu
  • Reportování a účast na auditech
  • Efektivní komunikaci s ostatními odděleními

Máš vášeň pro nákupní procesy? Vynikáš svými komunikačními dovednostmi? Tak nám zašli svůj životopis!

Požadavky
  • SŠ/VŠ ideálně technického směru
  • AJ na úrovni alespoň B1 (denní komunikace!)
  • Praxe v nákupu
  • Orientace v oblasti kovů
  • Uživatelská znalost PC (budeš pracovat v Outlooku, Excelu, Wordu..)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Flexibilní pracovní doba, občasný homeoffice
  • Příspěvek na stravování
  • Kafeterie
  • Telefon, notebook (i pro soukromé účely)