NÁKUPČÍ | LIBEREC | MIMO AUTOMOTIVE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
11-23-402170
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v nákupu? Umíš jednat s dodavateli a zvládneš zajistit dostatek materiálu pro výrobu? Domluvíš se anglicky a Excel je Tvůj kamarád? Potom se určitě ozvi na pozici do menší výrobní společnosti mimo automotive přímo v Liberci!

NÁKUPČÍ - MINO AUTOMOTIVE - LIBEREC

Co Tě čeká:

  • Nákup surovin, materiálu nebo služeb dle výrobních požadavků
  • Spolupráce s plánováním výroby
  • Péče o skupinu dodavatelů a pravidelná komunikace s nimi v AJ
  • Kontrola správnosti dodávek a sjednaných obchodních podmínek
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni B2 - jednání s dodavateli a nadřízeným
  • Min. 3 roky praxe v oblasti nákupu
  • Znalost nástrojů MS Office
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Mnoho zaměstnaneckých akcí - cyklo-akce, pravidelný badminton, běžecké závody, výlety, vstupenky na hokej
  • Dlouhodobé jazykové kurzy
  • Volnočasové benefity