NÁKUPČÍ | HAVLÍČKŮV BROD

Obor
Plný úvazek
Mzda
29 000 - 34 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-23-406946-1
Popis pozice

Ovládáte angličtinu nebo němčinu a máte alespoň rok zkušenost v nákupu?

Máme možnost pro začínající nákupčí!

  • Komunikace s dodavateli a vyjednávání o cenových a smluvních podmínkách
  • Nákup různých materiálů od kovu po plast
  • Zajištění nákupu technických komponentů a materiálů
  • Koordinace nákupních procesů ve spolupráci s logistikou a kontrolou kvality
  • Řešení nabídek s obchodními zástupci
  • Srovnávání cen nabídek s cenovými listy dodavatelů
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Min. 1 rok praxe
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • MS Office pokročile
  • Výhodou zkušenost z výrobní společnosti
  • ŘP sk.B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon
  • Práce na dobu neurčitou
  • Kariérní růst, rozvoj znalostí
  • Závodní stravování