NÁKUPČÍ / BUYER/ DISPONENT

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-20-375463
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy se sídlem v Mostě, hledáme Nákupčího/ disponenta.

Nákup zboží a služeb dle platných interních předpisů a zajišťování operativního nákupu režijního a jiného materiálu;

Vedení databáze objednávek, zajištění včasných dodávek od dodavatelů výrobního i nevýrobního materiálu a služeb;

Průběžná analýza dodacích podmínek u budoucích i současných dodavatelů;

Zajišťování veškeré činnosti nákupu u nových a potenciálních projektů;

Implementace KANBAN systému pro dodávky od dodavatelů – zlepšování zavedeného systému;

Vedení databáze potenciálních dodavatelů a komunikace s dodavateli;

Spolupráce při koordinaci výběrových řízení na služby a zboží;

Příprava a správa svěřené dokumentace (objednávky, žádanky, dodací listy, účetní doklady a jiné) Spolupráce na inovačních projektech v oblasti zásobování).

Požadavky

VŠ příp. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru;

znalost anglického jazyka na úrovni min. B1,

Min. 2 roky praxe na obdobné pozici a zkušenost z prostředí nadnárodní výrobní firmy výhodou;

Znalost práce na PC (MS office, JDE);

Komunikativní znalost anglického jazyka;

Znalost MRP systému;

Znalost inventurních procesů a FIFO systému.

Benefity

Práci ve stabilní společnosti;

Příjemné přátelské pracovní prostředí;

Možnost seberealizace;

Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů;

5 týdnů dovolené;

Příspěvek na dopravu;

Jazykové kurzy;

Systematické vzdělávání;

Otevřenou komunikaci;

Odpovídající mzdové ohodnocení;

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín nástupu možný IHNED.