NÁKUPČÍ| až 40 000 Kč/ měs.

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-20-365106
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pracovní příležitost pro všechno, co se pohybují v oblasti NÁKUPU! Hledáme vhodné kandidáty/ kandidátky na pozici NÁKUPČÍ.

Vaší náplní práce bude:

  • Operativní nákup zboží a služeb
  • Komunikovat s dodavateli, vyjednávat nejlepší možné podmínky v oblasti cen, kvality, dodacích lhůt a ve spolupráci s oddělením logistiky stanovovat optimální stavy zásob
  • Urgovat dodavatele při zpoždění dodávky na základě reportů ze SAPu, informovat interní žadatele o zpoždění dodávky - hledat řešení,
  • Uzavírat smlouvy o nákupu zboží, služeb, investic
  • Sjednocovat hlavní nákupní komodity tak, aby byly zajištěny nejlepší možné cenové nabídky
  • Tvorba týdenních reportů pro odd. Logistiky, reporting
  • Striktně dodržovat a implementovat směrnice, pracovní postupy a ostatní dokumenty NIMS v oddělení
Požadavky

Koho na pozici hledáme?

  • SŠ vzdělání
  • Znalost Aj na komunikativní úrovni
  • Praxe na obdobné pozici
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point apod.)
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Flexibilita, komunikativnost, ochota dále se vzdělávat
Benefity
  • Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • Zaměstnanecké výhody
  • Osobní ohodnocení
  • Variabilní složka mzdy
  • Odměna za docházku na měsíční i pololetní bázi
  • Vánoční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Cafeteria systém
  • Stravenky
  • Dotované stravování