NÁKUPČÍ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
4-20-352133
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve které můžete jasně vidět výsledky své práce? Pak hledáme právě Vás na pozici NÁKUPČÍHO!

Náplň práce:

  • komunikace s dodavateli
  • kontrola dokumentace
  • podílení se na zlepšování procesů u dodavatelů
  • spolupráce s auditory, oddělením plánování
  • reporting

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - denní využití
  • zkušenost s nákupem na obdobné pozici
  • komunikační dovednosti
  • flexibilita
  • znalost MS Office
Benefity
  • 13. a 14. mzda
  • docházkový měsíční bonus
  • bonusy za plnění výrobních plánů
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • pravidelné navyšování mzdy
  • kvalifikační bonusy
  • osobní ohodnocení