Nákupčí

Referenční číslo
8-20-382331
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte tříletou praxi v oblasti strategického nákupu a hledáte uplatnění v lokalitě Ústecka? Zde je naše nabídka na pozici nákupčího, kde bude Vaší náplní:

sjednávání rámcových smluv s dodavateli na chemické suroviny nebo nechemické zboží (včetně CAPEXu)

vyjednávání o výhodnějších podmínkách od strategických dodavatelů

komunikace s dodavateli, kontrola plnění uzavřených smluv

podílí se na tvorbě nákupní strategie

monitoruje trh s cílem nalezení nových dodavatelů

tvoří finanční analýzy nákupů za dané časové období

interní spolupráce s žadateli, realizace požadavků na nákup

vyřizování reklamací – kontrola plnění smluv s ohledem na systém jakosti

Požadavky

Pro nákupčí v této společnosti by mělo být samozřejmostí:

SŠ/VŠ vzdělání technického, chemického, ekonomického nebo obchodního směru

alespoň 3 roky zkušeností se strategickým nákupem nebo obchodním vyjednáváním na profesionální úrovni

praxe v obchodě s chemickými surovinami - výhodou

komunikativní a prezentační dovednosti

samostatnost a schopnost rozhodovat se

znalost práce v MS Excel

německý / anglický jazyk - komunikativní úroveň

řidičský průkaz sk. B

Benefity

stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí

možnost osobního a odborného růstu

pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností dalšího prodloužení

zkušební doba 3 měsíce

pracovní dobu 37,5h týdně (pružná pracovní doba)

nástup ihned nebo dohodou

týden dovolené navíc

zvýhodněné stravování

příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce trvání pracovního poměru

věrnostní bonus

zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel

zaměstnání v centru Ústí nad Labem návaznost na MHD