NÁKUPČÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
11-20-379625
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici nákupčího, znáte oblast automotive a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Vaší náplní práce bude:

  • zásobování závodu materiálem a službami dle interních pravidel a směrnic
  • budete vystavovat objednávky na základě schválených požadavků v SAPu a spoluzodpovídat za jejich plnění
  • navrhovat roční plán dodavatelských auditů pro centrální nákup v rámci závodu
  • provádět logistickou likvidaci faktur a řešení účetní diference
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • výborné vyjednávací a komunikační schopnosti
  • NJ nebo AJ pro jednání s obchodními partnery min. B2
  • znalost SAP podmínkou
Benefity
  • bonus za plnění hospodářského výsledku
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bonus za odpracované roky
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací školení a jazykové kurzy