NÁKUPČÍ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
16-20-379110
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Už máš nějaké zkušenosti s nákupem, nejlépe z výrobní společnosti a chceš se dál rozvíjet a profesně růst? Být součástí prosperující mezinárodní výrobní společnosti na jihu Moravy?

Taková příležitost je právě tady, stačí se nám ozvat!

Obsazujeme pozici nákupčího pro výrobní mezinárodní společnost na Břeclavsku.

Tvým úkolem bude včasné objednání materiálu pro výrobu dle podkladů z oddělení konstrukce. Zároveň sledování skladových zásob pro plynulé zásobování výroby materiálem. Budeš komunikovat s dodavateli, vést poptávkové a výběrové řízení s dodavateli a evidovat je.

Vystavování objednávej, dohled nad dodacími termíny a řešení reklamací se nevyhneš. Za to, ale budeš moci být hrdý, když se ti podaří najít možné úspory při nákupu materiálu a výroba a komunikace napříč firmou poběží, jak má.

Požadavky

Co očekáváme?

  • min SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti nákupu/logistiky min.1 rok
  • znalost anglického jazyka, úroveň B2 v mluvené i psané formě
  • zkušenost z výrobní společnosti - výrobních procesů a toku materálu velkou výhodou
  • znalost práce s ERP systémy výhodou
  • samostatnost, organizovanost, komunikativnost
Benefity

Co navíc dostaneš?

  • stabilní práci v prosperující a rozrůstající se mezinárodní společnosti
  • dotované firemní stravování ( za 22 Kč s výběrem ze 4 jídel)
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění ve výši 2% ze základní mzdy
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10 000 - 20 000 Kč
  • odměny za senioritu
  • firemní akce