NÁKUPČÍ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-20-359886
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledání dodavatelů, vyjednávání cen dle platebních, kvalitativních a dodacích požadavků

Vyjednávání podmínek rámcových smluv s dodavateli

Vedení agendy výběrových řízení dodavatelů, sledování finančního ratingu

Administrace spojená s evidencí objednávek a evidencí smluv

Hodnocení dodavatelů ve spolupráce s SQA

Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou

Pravidlený report, plnění KPI

Požadavky

SŠ/VŠ technického nebo obchodního směru

Praxe na pozici nákupčího min. 3 roky

AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Orientace v nákupních procesech (výběrové řízení, příprava smluv)

Výborné vyjednávací a komunikační schopnosti

Znalost MS Office

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
  • příspěvky na ubytování resp. dojíždění
  • silná podpora jazykového a profesního vzdělávání
  • mobilní telefon, notebook