NAKLÁDKA KAMIONŮ 240 Kč/h

Druh pozice
Brigáda
Mzda
170 - 240 Kč
Referenční číslo
12-21-401959
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

NOČNÍ NAKLÁDKA PALET DO KAMIONŮ s NZV.

Možnost přivýdělku třeba pro studenty kterým se zrovna nechce učit ;-)

Jedná se o navážení palet s potravinami do přistavených kamionů.

Směna začíná vždy ve 20,30 h., délka směny cca do 1,30-2,00 h ráno (5-6 hodin)

Lze si směny předem nahlásit, nemusí se chodit každý den, jen pak musíte přijít.

Lokalita Olomouc, avšak v ranních hodinách nejezdí bus MHD.Ideální pro cyklisty, koloběžkáře.

Smlouva na DPČ.Nástup dle domluvy a po lékařské prohlídce.

Požadavky
  • průkaz na nízkozdvižný vozík (školení zajistíme, nemáte-li)
  • 100% spolehlivost, nedodržení docházky je pro nás komplikace
  • ochota dojíždět na okraj Olomouce (třeba na kole, koloběžce)
  • od 18 let
  • Hodinová hrubá mzda včetně bonusů za nakládku v rozmezí 170-240,- Kč
  • Zajištění oprávnění na NZV
  • Zajištění ochranných pracovních pomůcek ZDARMA