NÁBORY DO FEHRERU

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 26 200 Kč
Referenční číslo
11-21-345520
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš příjemný kolektiv ve firmě, kam po třech měsících přejdeš do kmenového stavu?

Ozvi se nám. Nábory do Fehreru jsou v plném v proudu!

A proč jít zrovna k nám? Protože..

  • si uvědomujeme, že právě díky našim zaměstnancům jsme tam, kde jsme, bez Vás bychom to nedokázali
  • neustále rosteme a s tím i Vaše mzdy
  • na benefitech nešetříme, proč si zaměstnance nerozmazlit - na tom nevidíme nic špatného
  • při nástupu do kmene můžete očekávat WELCOME BENEFIT, jelikož jsme rádi, že tu jste s námi!

Neváhejte a ozvěte se! Rozšiřujeme naši ,,Fehrerovskou rodinu" :)

Požadavky
  • ochota pracovat na směny
  • spolehlivost
  • zručnost
  • hodinová mzda ve zkušební době při 3 směnách je 134,95,- Kč/ hod
  • možnost přestoupení do kmenového stavu již po 3.měsíci
  • bonus za beznemocnost 2 000 Kč
  • příplatky za odpolední směnu 10,-Kč/hod.
  • příplatky za noční směnu 25,- Kč/hod.
  • stravování za 25,- Kč nebo 35,- Kč
  • stravenky 100,-Kč
  • 13. a 14. plat
  • vstupenky na sportovní utkání zdarma
  • zvýhodněné permanentky
  • masáže v areálu společnosti