NÁBORÁŘ DO VÝROBNÍ FIRMY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-14-367459
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • budete obsazovat spolu s manažery různorodé pozice v oblasti výroby, kvality, údržby, technologie, projektového řízení přes pracovníky podpůrných oddělení až po specialisty vývojového centra
  • budete organizovat a vést pohovory
  • budete inzerovat pracovní nabídky
  • čeká Vás i práce na zajímavých projektech
Požadavky
  • zájem o oblast řízení lidských zdrojů
  • zkušenost s náborem z výrobní firmy, nebo z personální agentury
  • komunikativní úroveň anglického jazyka, nebo německého jazyka
  • dobře zvládnutá komunikace
Benefity
  • 13. mzda
  • dodatková dovolená
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • další benefity