Nabídkový specialista | vhodné pro absolventy

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-20-406622-1
Popis pozice

Pokud máš technické či ekonomické vzdělání, komunikativní angličtinu a zájem učit se novým věcem, tak neváhej a pošli CV!

Na pozici NABÍDKOVÉHO SPECIALISTY/SPECIALISTKY bude tvým úkolem:

  • zpracování nabídek v souladu s předem danými podmínkami a požadavkami
  • kontrola dokumentů, jejich schvalování
  • spolupráce s kolegy napříč společností
  • aktualizace dat v interním systému
  • tvorba reportů

Pokud nemáš zkušenost s nabídkovým procesem, tak se není čeho bát, rádi tě všemu naučíme!

Požadavky
  • min. SŠ/VŠ vzdělání technické či ekonomické
  • velmi dobrá znalost MS Office
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • závodní stravování
  • vzdělávací školení, kurzy
  • jazykové kurzy
  • Flexipassy