Mzdový/-á účetní| Plzeň

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 33 000 Kč
Referenční číslo
9-14-358239
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro pobočku přímo v Plzni hledáme kandidáta/-ku na pozici Mzdový/-á účetní.

Jako člen našeho týmu budete mít zodpovědnost za výpočet mezd (počet pracovníků je přibližně 100).

Budete tak řešit různorodé personální úkoly, jako je nábor zaměstnanců, tvorba smluv, komunikace s personálními agenturami, správa docházky zaměstnanců.

V neposlední řadě budete také komunikovat s orgány státní správy a vypracovávat požadované reporty.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Znalost pracovně-právní legislativy
  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, pečlivost
  • Zástup za MD
Benefity
  • Docházkový bonus 3000 Kč/měs.
  • Pololetní bonus obvykle 50% aktuální základní mzdy
  • Stravenka 100 Kč bez spoluúčasti zaměstnance
  • Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
  • Jednou za dva měsíce 200 Kč poukázka na zdravotní péči (masáže, lékárna)
  • Poukázky při významných životních a pracovních výročích
  • Možnost práce i na zkrácený úvazek