MZDOVÁ ÚČETNÍ | TÁBORSKO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-7-403472-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mezinárodní společnosti na Táborsku přijmeme novou posilu do MZDOVÉHO ÚČETNICTVÍ.

Náplň práce:

  • příprava a uzávěrka podkladů pro externí zpracování mezd
  • práce ve mzdovém systému a vedení docházkového systému
  • koordinace a administrativní zajištění procesů v rámci společnosti
  • účetní a personální poradenství
  • reporting
Požadavky
  • SŠ s maturitou - ideálně ekonomický obor
  • praxe se zpracováním mezd z výrobní společnosti a znalost zákoníku práce
  • anglický jazyk - alespoň B1 (mezinárodní firma)
  • zkušenosti s MS office - nejvíce využijete Excel
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • Stravenky