Mzdová účetní, Stříbro

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
9-7-361906
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici Hlavní účetní do začínající výroby ve Stříbře. Non - automotive výroba, nový projekt, skvělý tým motivovaných kolegů. Máte zkušenost se zpracováním mezd ideálně ve výrobním podniku a domluvíte se anglicky? Přihlaste se :)

Na této pozici Vás čeká:

  • příprava podkladů pro mzdy
  • spolupráce s externí mzdovou agendou
  • HR administrativa
  • správa personální databáze

Níže si přečtete o skvělých pracovních podmínkách a benefitech, které firma nabízí.

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • zkušenost s databází Workday nebo Power Key bude velkou výhodou
  • pokročilá úroveň MS Excel
Benefity
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Roční bonus ve výši 10% zákl. platu za 12 měsíců
  • Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy - 50% se vyplácí v květnových a 50% v listopadových mzdách - tzn. peníze jsou fyzicky vyplácené do 15. června a 15. prosinci
  • Příspěvek na penzijní připojištění 2,5% ze základní mzdy
  • Jednorázový bonus při odpracování 1 roku – 8000Kč
  • Sezónní benefity – vitaminové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky apod.
  • Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce