Mzdová účetnı́/Personalista/-ka

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
9-12-344379
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Patří do Vaší dosavadní praxe jak znalost mzdového účetnictví, tak personalistiky?

Máte zkušenost se zpracováním mezd pro výrobní společnost?

Na co se můžete těšit:

  • Zpracovávání mezd pro zaměstnance
  • Vedení pracovně právní dokumentace (smlouvy, dodatky, apod.)
  • Komunikaci se státními institucemi - zdravotní pojišťovny, OSSZ
  • Zajišťování různorodých úkolů v personalistice
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • Zkušenost na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost zpracování mezd ve výrobní společnosti
  • Orientace v pracovně právní legislativě
  • Znalost MS Office pro denní využití
  • Znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ) výhodou
Benefity
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky/příspěvek na stravování