Mzdová účetnı́/Personalista/-ka

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
9-12-344158
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost se zpracováním mezd pro výrobní společnost?

  • Zpracovávání mezd pro zaměstnance
  • Vedení pracovně právní dokumentace (smlouvy, dodatky, apod.)
  • Komunikaci se státními institucemi - zdravotní pojišťovny, OSSZ
  • Zajišťování různorodých úkolů v personalistice
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • Zkušenost na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost zpracování mezd ve výrobní společnosti
  • Orientace v pracovně právní legislativě
  • Znalost MS Office pro denní využití
  • Znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ) výhodou
  • Práci ve stabilní zavedené německé firmě s dlouholetou tradicí v Čechách
  • Perspektivu dalšího osobního rozvoje
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené ihned od nástupu
  • Jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké výhody