MZDOVÁ ÚČETNÍ | POLOVIČNÍ ÚVAZEK | JABLONEC NAD NISOU

Referenční číslo
11-7-406785
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost jako mzdová účetní? Hledáš práci na poloviční úvazek? Pak čti dál!

Do naší společnosti hledáme nového kolegu na pozici: Mzdová účetní.

Co bude náplní Tvé práce?

  • Finanční a mzdové účetnictví
  • Zodpovědnost za uzávěrkové operace
  • Přihlášky a odhlášky zdravotních pojišťoven
  • Přihlášky a odhlášky OSSZ
  • Přihlášky a odhlášky ÚP
  • Evidence a kontrola daňového prohlášení
Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat na oplátku?

  • MS Office – uživatel
  • Zákoník práce – znalost principu
  • Mzdové účetnictví – znalost principu
  • Docházkový systém, personální SW schopnost použití
  • Řidičský průkaz
  • 13. a 14. plat – dle rentability firmy, vypláceno v červnu a v lednu
  • 25 dní dovolené
  • pružná pracovní doba (dle pozice)
  • příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
  • příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč
  • příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • permanentky na kulturní a sportovní
  • pozornost 1.000,- Kč při odchodu do důchodu
  • slevové kupóny
  • jazykové kurzy