MZDOVÁ ÚČETNÍ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-7-403414-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Na Hodonínsku je otevřené místo pro novou MZDOVOU ÚČETNÍ nebo nového MZDOVÉHO ÚČETNÍHO!

Máte na této pozici už něco za sebou a toužíte po změně zaměstnavatele? Pak tohle může být ta správná šance.

Pracovní náplň:

  • Kompletní vedení mzdového účetnictví a agendy s ním spojené
  • Výpočty mezd pro zaměstnance společnosti
  • Připravování měsíčních mzdových uzávěrek a reportů
  • Správa mzdového IS a docházkového systému
  • Komunikace s externími subjekty, úřady apod.
Požadavky
  • SŠ ekonomického směru
  • praxe na obdobní pozici aspoň jeden rok
  • velmi dobrá znalost mzdového účetnictví, Zákoníku práce a další předpisů spojených se mzdovou agendou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Kafetérie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní pojištění