Mzdová/ý účetní

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
5-11-344082
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pracovní příležitost v oboru mzdového účetnictví? Máte zkušenosti z účtováním mezd ve výrobní společnosti?

Vaší pracovní náplní bude:

  • Zpracování mezd, nemocenských dávek, evidenčních listů důchodového pojištění
  • Zpracování podkladů pro výplatu náhrad mezd + nemocenských dávek z OSSZ
  • Komunikace s Úřadem práce
  • Vytváření součinnosti s orgány státní správy, Policie ČR, soudy, exekutorskými úřady
  • Komunikace s pracovníky personálních oddělení dvou závodů

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Vaše CV!

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost AJ výhodou, nikoliv nutností
  • Zkušenosti se mzdovým účetnictvím v automotive společnosti
  • Znalost zákoníku práce
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • Zaměstnanecké benefity
  • Osobní rozvoj
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí