Mówisz po polsku? Super! Daj mi znać

Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-23-383170-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S POLŠTINOU, anebo jak mluví Poláci: „SZUKAMY PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO Z POLSKIM“:)

Na této pozici se rozhodně nemusíš bát, že zapadneš do stereotypu, či rutiny.

Máme vizi, že 3 dny v týdnu strávíš u nás v kanceláři, kde budeš zpracovávat nabídky, tvořit cenové kalkulace a řešit obchodní případy.

Další dva dny budou vyhrazené na služební cesty především u našich polských zákazníků, ale občas můžeš je využit i na Home Office, v rámci kterého budeš např. vyhledávat nové obchodní příležitostí v Polsku.

Požadavky

Nemusíš se bát. Rozhodně tě nehodíme do hluboké vody!

Tvoje zaučení proběhne za doprovodu našeho zkušeného obchoďáka, který se rád poděli o své know-how.

Bez čeho se však neobjedeš?

  • Miň. SŠ vzdělání
  • Komunikativní angličtiny a polštiny, pokročilé češtiny
  • Obchodního drivu a tahu na branku
  • ŘP skupiny „B“ a ochoty cestovat do Polska
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas