Montážní technik

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
16-5-356583
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro zavedenou švédskou společnost zabývající se výrobou a montáží automatických dveřních systémů a vrat, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Montážní technik.

Rozumíte elektřině, jste manuálně a technicky zdatný a hledáte práci pro silnou společnost s jasně nastaveným systémem odměňování a vysokým výdělkem?

Potom je tato pozice montážního technika příležitost právě pro Vás!

Požadavky

Co požadujeme?

  • ukončené elektro vzdělání
  • platná vyhláška č. 50/1978 Sb.§5 nebo vyšší
  • zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • zručnost, pracovitost
  • vlastní automobil
  • živnostenský list
Benefity
  • spolupráce na živnostenský list
  • být součástí různorodých projektů
  • nestereotypní práce