MONTAŽNÍ A SERVISNÍ TECHNIK| KAMEROVÉ SYSTÉMY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-30-343652
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného SERVISNÍHO A MONTÁŽNÍHO TECHNIKA ZABEZPEČOVACÍCH A KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ.

Vaše náplň práce bude:

  • servis a montáž kamerových a zabezpečovacích zařízení u zákazníků
  • komunikace se zákazníky a řešení zákaznických požadavků
  • zpracování objednávek a následná fakturace
Požadavky

Koho na pozici hledáme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici PODMÍNKOU
  • Platná vyhláška 50§6
  • Ochota cestovat
  • Samostatnost a zodpovědnost
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Služební automobil (možné využití jako dopravní prostředek do zaměstnání)
  • Individuální finanční bonusy
  • Pružná pracovní doba