MISTR/OVÁ vyvažovacího tunelu - Brno centrum

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
3-18-351488
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme MISTRA/MISTROVOU do strojírenské nadnárodní společnosti sídlící v Brně!

Chcete pracovat pro společnost s unikátní technologii? Pracujte jako mistr vyvažovacího tunelu a zkušebny turbín!

Vaší prací bude:

  • rozdělovat a kontrolovat plnění pracovních úkolů svého týmu pracovníků
  • plánovat a plnit termíny zakázek
  • zavádět technologické inovace
  • dohlížet na technologické a pracovní postupy
  • dohlížet na dodržování BOZP
  • řídit ekonomické hospodaření pracoviště a pravidelný reporting
  • spolupráce s oddělením, kooperace v nabídkové fázi projektů vyvažování

Lokalita: Brno Židenice

Pracovní doba: ranní směny

Požadavky
  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Praxe alespoň 3 roky ve strojírenství
  • Zkušenost s procesem nízkootáčkového vyvažování velkou výhodou
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Ekonomické myšlení
  • Pokročilá znalost práce v MS Office a SAP
  • Výhodou je znalost anglického jazyka

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Benefity
  • zajímavá mzda, možnost navýšení
  • 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
  • stravenky
  • roční bonus
  • cafeterie
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění

a další benefity

  • skvělý kolektiv
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávaní
  • prostor pro vlastní nápady a inovace
  • zázemí silné společnosti!
  • možnost profesního růstu!

a jiné