MISTR VÝROBY - Tachovsko

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-30-346285
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Zodpovídá za dodržování výrobní dokumentace (pracovní návodky, kusovníky, kontrolní plány a další závazné podklady)
  • Zajištění vzniklého odpadu ve výrobě v souladu s platnými předpisy
  • Zodpovídá za dodržování pořádku a čistoty ve výrobní hale a prostorách určených pro výrobu
  • Zodpovídá za dodržování kvalitativních ukazatelů výroby, odchylky řeší s nadřízeným a oddělením kvality
Požadavky
  • technické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • zkušenosti z výrobní společnosti (automotive výhodou)
  • základní znalost AJ nebo NJ
  • odolnost vůči stresu, komunikativnost, schopnost určovat priority
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • věrnostní odměny
  • kvartální bonusy
  • závodní stravování
  • penzijní pojištění