MISTR VÝROBY - Tachovsko

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-30-338746
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

* Zodpovídá za dodržování výrobní dokumentace (pracovní návodky, kusovníky, kontrolní plány a další závazné podklady)
* Zajištění vzniklého odpadu ve výrobě v souladu s platnými předpisy
* Zodpovídá za dodržování pořádku a čistoty ve výrobní hale a prostorách určených pro výrobu
*Zodpovídá za dodržování kvalitativních ukazatelů výroby, odchylky řeší s nadřízeným a oddělením kvality

Požadavky

* technické vzdělání
* praxe na obdobné pozici min. 2 roky
* zkušenosti z výrobní společnosti (automotive výhodou)
* základní znalost AJ nebo NJ
* odolnost vůči stresu, komunikativnost, schopnost určovat priority

Benefity

*5 týdnů dovolené
*13. plat
*věrnostní odměny
*kvartální bonusy
*závodní stravování
*penzijní pojištění