MISTR VÝROBY - BEZ ZNALOSTI JAZYKA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
11-30-341406
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme schopného mistra, který umí vzít za práci, umí to s lidmi a ví, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků! Přihlaste se a získejte tuto kariérní příležitost v perspektivní firmě právě Vy!

MISTR VÝROBY

Náplň práce:
* vedení směny
* zajištění plnění plánu jak po stránce kvality tak i kvantity
* spolupracuje na zajištění zlepšování výrobních procesů
* zodpovědnost za včasné plnění výrobního plánu
* zodpovědnost za personální politiku směny

Požadavky

* SŠ strojního zaměření
* praxe na pozici mistra v oblasti automotive
* praktické zkušenosti z obsluhy strojů – nejlépe jako seřizovač
* schopnost jednání s podřízenými
* řidičský průkaz sk. B

Benefity

* firemní stravování
* možnosti dalšího jazykového a odborného vzdělávání
* 5 týdnů dovolené
* 13. plat
* mobilní telefon