Mistr výroby

Referenční číslo
8-18-371876
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do zavedeného Kláštereckého závodu obsazujeme pozici Mistra výroby, kde budete:

  • elektivně řídit a organizovat daný úsek
  • dohlížet na plnění úkolů (harmonogram, normy, výkon aj.)
  • řádně vyplňovat příslušnou dokumentace
  • sestavovat podklady pro měření KPI, reportů výroby
  • komentovat nesplnění plánu, překročení defektovosti
  • zjišťovat příčiny a nastavovat protiopatření
  • kontrolovat dodržování pracovních postupů
  • informovat o prostojích delších 60 minut
  • evidovat výrobu v SAP
  • odepisovat neshodné výrobky, včetně spotřeby
  • kontrolovat dodržování BOZP, PO včetně kontroly odpadů, jejich třídění a uložení
  • kontrolovat technický stav vybavení a strojů a údržbářských aktivit v rámci TPM
  • podílet se na zlepšování procesů a zavádění Kaizen návrhů
  • školit, motivovat, hodnotit pracovníky
Požadavky

Vyhledáváme kandidáty, kteří splňují následující:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • základní znalost anglického či německého jazyka
  • orientace v MS Office, Outlook i SAP
  • praxe ve vedení kolektivu, organizaci práce
  • zkušenosti s vedením docházky, přípravou podkladů pro mzdy (potřebné dokumentace)
  • výborná komunikace s lidmi
  • obecné znalosti štíhlé výroby a aktivní přístup k řešení problémů
Benefity
  • roční bonus
  • stravenky v hodnotě 95 Kč
  • bonus za přesčasovou práci nad rámec zákonných příplatků
  • firemní dopravu z Jirkova, Chomutova, Račetic a Kadaně
  • 25 dnů dovolené po roce spolupráce
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • odměnu za dosažené pracovní výročí
  • příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech
  • akce pro zaměstnance
  • čisté a bezpečné pracovní prostředí
  • firemní kulturu založenou na důvěře, respektu a férovém jednání

a další