Mistr výroby

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
5-21-342469
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte-li uplatnění ve výrobní společnosti a máte-li zkušenost s vedením většího kolektivu, máme pro Vás skvělou pracovní příležitost! Pojďte se realizovat do automotive společnosti kousek od Jičína. A co Vás čeká?

  • Budete se podílet na řízení svěřeného provozu (zodpovědnost za ca. 80 pracovníků)
  • Budete vést vedoucí výrobních týmů a tým seřizovačů
  • Spolupracovat s provozním technologem a specialistou kvality
  • Zodpovídat za plnění plánu výroby
  • Zodpovídat za efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů
  • V případě problémů identifikovat příčiny a podílet se na jejich odstranění
  • Zpracovávat hlášení a reporty za svěřenou oblast
  • Podílet se na kontinuálním zlepšování procesů

Zašlete nám svůj životopis a tím nastartujte svoji kariéru!

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici min. 2 roky
  • zkušenost s vedením lidí
  • komunikativní, energická osobnost
  • týmový duch
  • dobrá znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Závodní stravování
  • Stravenky
  • Benefitní program Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí