MISTR VÝROBY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
11-21-339757
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do středně velké výrobní společnosti hledáme mistra výroby, který se vyzná ve strojích a když je potřeba, ví jak je seřídit.

Jako MISTR VÝROBY

budete:
* vést a motivovat svůj tým
* zajišťovat výrobní požadavky na směně
* nastavovat a kontrolovat parametry strojů a zařízení, včetně přestaveb výroby
* předávat pracoviště mezi směnami
* vést příslušnou administrativu
* kontrolovat kvalitu a změnu technologických parametrů při změně výrobků
* zodpovídat za dodržování bezpečnosti práce

Požadavky

* min. SOU (výuční list)
* praxe na obdobné pozici min. 2 roky
* zkušenosti z výrobní společnosti (automotive výhodou)
* odolnost vůči stresu, komunikativnost, schopnost určovat priority
* znalost fungování strojů podmínkou
* znalost angličtiny výhodou
* praktická zkušenost v seřizování strojů velkou výhodou

* finanční bonusy (měsíční, roční, bonus na dovolenou, bonus na Vánoce)
* stravenky v hodnotě 100 Kč
* náhradní volno v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
* 5 týdnů dovolené
* pracovní doba v nepřetržitém 12h režimu