Mistr strojního obrábění - Brno centrum!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
3-21-341468
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste znalý v oblasti strojního obrábění a máte zkušenost i s vedením pracovníků?

Nebo prostě máte rádi práci s konvenčním soustruhem, nebo frézkou, ale rádi byste se posunuli dál?

Pak máme nabídku pro Vás!

Hledáme kandidáta na pozici mistra strojního obrábění přímo do kmenového stavu špičkové strojírenské společnosti.

Budete se věnovat především:

  • rozdělování pracovních úkolů pracovníkům a kontrola jejich plnění
  • zavádění inovací
  • plánování a optimalizace
  • dohlížení na technologické a pracovní postupy
  • kontrola dodržování a rozvoj oblasti BOZP, PO a ŽP

Jde o práci ve zakázkové výrobě s důrazem na kvalitu a preciznost.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Lokalita: Brno Židenice

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Požadavky
  • SŠ vzdělání strojírenského směru
  • praxi ve strojírenství
  • zkušenost s vedením pracovního kolektivu
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti, schopnost zvládat konflikty
  • proaktivní přístup
  • přesnost a pečlivost
  • pokročilou znalost MS Office, systém SAP výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Benefity
  • zajímavá mzda, možnost navýšení
  • 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
  • příspěvek na stravování /stravenky
  • roční bonus
  • cafeterie
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění

a další benefity

  • skvělý kolektiv
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávaní
  • zázemí silné společnosti!
  • osobní i profesní rozvoj, účast na školeních a vzdělávacích kurzech

a jiné